Catering

Catering

Radi Vám pripravíme oslavu alebo slávnostnú udalosť… Či už u nás v reštaurácií, u Vás doma, alebo na akomkoľvek mieste podľa Vášho výberu!

V návaznosti na prvotriedny dining v našej reštaurácií, El Gaucho taktiež ponúka aj široký sortiment cateringových služieb.

Čo sa začalo niekoľkými záhradnými oslavami pre našich najvernejších hostí a priateľov, sa postupne rozrástlo do unikátneho a moderného cateringového businessu pod menom El Gaucho Catering.

Či už je to romantická svadba alebo firemná oslava, koktejl party, oslava narodenín, alebo stretávka priateľov, zaručujeme Vám vynikajúcu spoluprácu a vytvoríme nezabudnuteľný event presne podľa Vašich predstáv, príležitosti a rozpočtu. Náš skúsený tím organizátorov, šéfkuchárov, barmanov a čašníkov je garanciou vynikajúcej kuchyne a srdečnej obsluhy, a zabezpečí splnenie Vašej vysnívanej akcie.

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov záhradných párty, vrelo vám doporučujeme El Gaucho Grill cateringový servis. Zorganizujeme tú najlepšiu steakovú grilovačku či záhradnú slávnosť v pohodlí Vášho domu, záhrady, alebo iného miesta podľa výberu. Stačí len pozvať Vašich hostí a v pokoji si užívať letnú párty! Náš profesionálny cateringový tím za Vás všetko pripraví a poskytnuté služby (zaranžovanie miesta, príprava menu, grilovanie, bar, atď.) budú skoordinované podľa Vašich predstáv.
El Gaucho Catering je zárukou silného zážitku a úspešneho priebehu každej akcie. Dajte nám príležitosť postarať sa o každý detail Vašej oslavy a uvidíte, že budete nadmieru spokojný. Kontaktujte našeho manažera na +421 918 60 10 16 alebo e-mailom na manager@elgaucho.sk.

El Gaucho Argentinian Steakhouse: Restaurant, Wine Bar

V prípade záujmu ohľadne noviniek a promo akcií reštaurácie El Gaucho, pridaj sa na náš mailing list: